Ziyaretlerimiz

KNP3j-10_905438218691 (1)

Prof. Dr. Hayrettin Karaman

İKSAR olarak, Prof. Dr. Hayrettin Karaman hocamızı ziyaret ettik. Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi vererek kendisiyle istişare ettik.

20190513_134949 (1)

Neova Sigorta Genel Müdürlüğü

İksar kurumsal ziyaretler kapsamında, Neova Sigorta İç Denetim Müdürü Yunus Emre Gürbüz ziyaret edildi. Görüşmede muhtemel işbirlikleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

20190513_120129 (1)

Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürlüğü

İksar kurumsal ziyaretler kapsamında, Vakıf Katılım Bankası Danışma Kurulu Uzmanları Hakkı Kemal Yılmaz ve Abdullah Okulu ziyaret edildi. Görüşmede muhtemel işbirlikleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

WhatsApp Image 2019-05-06 at 12.12.40

Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü

İKSAR, yerel aktörlere vizyonunu, misyonunu ve bunlara yönelik faaliyetlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu çerçevede Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Çiydem ziyaret edildi. İKSAR’ın kuruluş amacından, vizyonundan ve misyonundan bahsedilen ziyarette yapılabilecek iş birlikleri değerlendirildi.

samek_ziyaret_1

Yaygın Eğitim (SAMEK) Şube Müdürlüğü

İKSAR, yerel aktörlere vizyonunu, misyonunu ve bunlara yönelik faaliyetlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu çerçevede Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Yeliz Kama hanımefendi ziyaret edildi. İKSAR’ın kuruluş amacından, vizyonundan ve misyonundan bahsedilen ziyarette yapılabilecek iş birlikleri değerlendirildi.

serdivan_yardimlasma_ziyaret_1

Serdivan Yardımlaşma Derneği

İKSAR yönetimi tarafından, Sakarya’da yetimlere yönelik faaliyet gösteren Serdivan Yardımlaşma Derneği ziyaret edildi ve ortak yapılabilecek programlar hakkında istişarede bulunuldu. Hâlihazırda 104 yetimin ihtiyaçlarını karşılamayı üstlenen Serdivan Yardımlaşma Derneği’yle İKSAR’ın karz-ı hasen programı çerçevesinde neler yapılabileceği, bu ailelerin ne tür işlere yönlendirilebileceği ve ailelerin iktisadi olarak refah düzeylerinin arttırılması konularında görüşler paylaşıldı.

sau_rektorluk_ziyaret_1

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan

İKSAR’ın kuruluşunda verdiği vizyon ve sonrasında faaliyetlerine olan desteği için teşekkür etmek ve yeni görevinde hayırlı olsun demek için Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ziyaret edildi. Görüşmede İKSAR’ın Karz-ı Hasen Programı ve Hayr’ola Projesi hakkında Rektörümüze bilgi verildi. Ayrıca Sakarya Üniversitesi ile birlikte yapılabilecek faaliyetler hakkında istişarede bulunuldu.

sakarya_muftuluk_ziyaret_1_1

Sakarya İl Müftülüğü

Sakarya İl Müftüsü Sn. İhsan Açık’a nezaket ziyaretinde bulunuldu. Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi vererek ileride yapılabilecek ortak çalışmalar konusunda kendisiyle istişare edildi.

hendek_sosyal_hizmet_1

Hendek Sosyal Hizmet Merkezi

İKSAR yönetim kurulu üyelerimiz Salih Ülev ve M.Beşir Çalışkan Hendek Sosyal Hizmet Merkezi müdürü Fatma Dursun hanımefendi ile görüştü. Görüşmede Hendek’te sosyal hizmet merkezinin faaliyetleri ile ilgili bilgi alınarak İKSAR ile ortak ne tür faaliyetler gerçekleştirilebileceği konusunda istişarelerde bulunuldu. Hendek ilçesindeki dar gelirli ailelere karz-ı hasen desteği verilerek onların üretime nasıl yönlendirileceği noktasında görüş alış verişinde bulunuldu.